מועדון המשקיעים של נדל"ן ולעניין גאה להציג:

הזדמנות להצטרפות לקבוצת שותפי הון (אקוויטי) המשקיעים בנדל"ן מניב בארצות הברית

"הולסיילינג כבסיס לחופש כלכלי"

מועדון המשקיעים של נדל"ן ולעניין גאה להציג:

קרן ההשקעות המניבה לנדל"ן בארצות הברית

"הולסיילינג כבסיס לחופש כלכלי"

הקרן נסגרת בתאריך 1.3.2023
סכום גיוס של 1.5 מליון דולר
12 משקיעים לקרן
$50,000 דולר מינימום השקעה
הטבות למשקיעים בהצטרפות למועדון כוללות בין השאר:
טיסה ליעד ההשקעה בארה"ב, לינה, חופשה באורלנדו ליד דיסנילנד, סיור בנכסים, מסלול הלימוד המורחב באתר, קורס ההולסיילינג וקורס הנדל"ן, כרטיסים לאירועי הקהילה ועוד...

ימים לסגירת הקרן:

Days
Hours
Minutes
Seconds

הקרן נסגרת כל שלושה חודשים

הקרן נסגרת בתאריך 31.10.2023

סכום גיוס של 1 $
1 משקיעים לקרן
1 $ מינימום השקעה

הטבות למשקיעים בהצטרפות למועדון כוללות בין השאר טיסה ליעד ההשקעה בארה"ב, לינה, חופשה באורלנדו ליד דיסנילנד, סיור בנכסים, מסלול הלימוד המורחב באתר, קורס ההולסיילינג וקורס הנדל"ן, כרטיסים לאירועי הקהילה ועוד...

עד 0 $ הטבות למשקיע

אז אחרי שהפכנו את עולם הקורסים על פניו והקמנו את קורס ההולסיילינג מספר אחד במדינה,
מילאנו את בית ציוני אמריקה עם כנס מספר חמש של נדל"ן אקספו, שכמובן גם הוא היה סולד אאוט כמו כל קודמיו,

ואחרי שבוגרי המסלול שלנו סגרו מעל 55 עסקאות עד כה...

ולאחר בקשות ופניות רבות של הנדלניסטים של נדל"ן ולעניין

החלטנו על הקמת קרן השקעות תזרימית של נכסים מתחת למחיר השוק, שתאפשר גם לכם להנות מהשקעה במגוון נכסים שנרכשים ב 30 אחוז, 40 אחוז ולפעמים גם 50 אחוז מתחת לערכם ולתת גם לכם תשואה משמעותית על הכסף שלכם בסיכון נמוך!

תנו למומחים להשקיע את הכסף שלכם בחוכמה!
הקרן ייחודית בכך שהיא מבצעת גיוון השקעות רב איזורי ומשלבת בין נכסי סינגל פמלי בפלורידה, בירת ההגירה האמריקאית, ונכסי מולטי פמלי במערב התיכון של ארה"ב - איזור הצובר תנופה אדירה .

הקרן משקיעה בנכסי סינגל פמלי בפלורידה ונכסי מולטי פמלי במערב התיכון של ארה"ב.

לקבלת פרטים נוספים, שיחה עם יועץ לגבי הצטרפות לקרן וקבלת עדכוני השקעות, השאירו פרטים כאן

בואו להכיר את הצוות ולהבין למה דווקא איתנו...

נדל"ן ולעניין, בניהול של הטכנולוג, האנליסט ומומחה הנדל"ן ליאור לוסטיג ומומחה ההולסיילינג, האיתור, השיפוץ וניהול הנכסים גל שמוקלר

גל שמוקלר

ליאור לוסטיג

Lior-Suite-Full-Head.jpeg

תוכן עניינים

נדל"ן ולעניין מנהלת את קבוצת הפייסבוק הגדולה והאיכותית ביותר להשקעות נדל"ן בארצות הברית. החברה מספקת את כלל מטריית השירותים למשקיע הישראלי המעוניין להשקיע בארה"ב – החברה מלמדת נדל"ן, מאתרת השקעות מעולות, דואגת למימון אמריקאי, תיחת חשבונות בנק, חברה אמרקאית העברות כספים ועוד.

ליאור לוסטיג, מקים החברה, הינו הייטקיסט, אנליסט ונדלניסט עם מעל ל 30 שנות נסיון בטכנולוגיה, שלושה תארים שבהם התמחה בטכנולוגיה, מימון, עסקים, חשבונאות ועריכת דין, מעל 10 שנים במשרד הבטחון עם פרוייקטים טכנולוגיים אדירי מימדים כאתר "יזכור", מעל 10 שנים של ניהול חברות טכנולוגיה בניו יורק ושני סטארטאפים שנמכרו מאחוריו, וכמו כן יזם נדל"ן בעל 20 שנות נסיון המתמחה במימון אמריקאי, בנייה חדשה, עסקאות סינגל פמלי ומולטי פמלי, וממקימי הפורום המצליח והגדול ביותר בפייסבוק נדל"ן ולעניין.
ליאור הינו הבעלים של חברת Nadlan Invest, שמוצאת בשבילך את ההשקעות הטובות ביותר ברחבי ארצות הברית, על ידי צוות אנליסטים מנוסה שבוחן עשרות יזמים, קבלנים ועסקאות כך שתרגישו בטוחים להכנס לעסקה!
גל שמוקלר, הינו יזם נדל"ן מנוסה שמעל 300 עסקאות הולסיילינג מאחוריו, ומרצה בכיר באוניברסיטת הנדל"ן של נדל"ן ולעניין בתחום ההולסיילינג- רכישת נכסים ישירות מהמוכרים בהנחה משמעותית. החברה שגל הקים מטפלת בכלל סייקל הנדל"ן לאחר איתור העסקאות –  משא ומתן עם המוכרים, רכישה מתחת למחיר השוק, שיפוצים על ידי צוות קבוע וניהול על ידי חברת ניהול בבעלות עצמית שמנהלת את כל נכסי החברה (אלמנטים קריטיים להפחתת סיכוני העסקה בצורה משמעותית).

אז אחרי שראינו את הביצועים הפנומנליים של גל בתור מרצה בתחום ההולסיילינג (איתור עסקאות מתחת למחיר השוק ישירות מהמוכרים), את העסקאות המדהימות שסגרו הבוגרים, את הצוות המנצח שגל הקים בחברה שלו ואת הניהול המופתי של הנכסים בפורטפוליו של החברה של גל שכוללת מאות נכסים – החלטנו שגם לכם מגיע להנות מכל הטוב הזה!

בואו להנות גם אתם מצוות מנצח!

תזרים מזומנים הינו האלמנט החשוב ביותר בתקופות משבר, אז בעוד שעסקאות פליפ או בניה יכולות לייצר רווח הוני משמעותי, נכסים למגורים שמייצרים לנו תזרים חודשי, מאפשרים לנו להגיע להכנסה פסיבית ולייצר הכנסה שלא תלויה במכירת שעות העבודה שלנו.

בעוד שישנם סוגים רבים של השקעות, כגון מרכזים מסחריים, מחסנים, חנויות וכו', בסופו של יום כל משפחה צריכה קורת גג, והדבר נכון במיוחד בתקופות משבר.

פלורידה היא יעד ההגירה מספר אחד בארה"ב, עקב מזג האוויר, הטבות המס וההקלות שנתנה לתושבים בתקופת הקורונה. כיום עוברים לפלורידה כ 3000 איש ביום – הדבר מבטיח ביקוש תמידי לשכירות ופוטנציאל לעליית ערך הנכסים. כמו כן פלורידה, בהיותה מדינה רפובליקאית, נותנת  הטבות רבות לבעלי הנכסים, ה Landlords, לדוגמא במידה ודייר לא משלם, ניתן להזמין את השריף שיפנה את הדייר תוך שבועיים – דבר שלא קיים במדינות דמוקרטיות כדוגמת ניו יורק ששם הדייר יכול לא לשלם מעל שנה ובזמן זה אנחנו לא מקבלים שכירות והנכס עובד בלאי והרס. כמו כן הבירוקרטיה בפלורידה נמוכה משמעותית מבמדינות דמוקרטיות. בשנת 2021 עזבו את העיר ניו יורק 361,000 איש, ואת מדינת ניו יורק 2 מליון איש – רובם עזבו למדינות הדרום.

השקעה בקרן נכסים מבוזרת מורידה את הסיכון שלנו שכן אנחנו מפזרים את השקעתנו במגוון נכסים. בעוד שברכישת נכס יחיד, במידה והדייר אינו משלם, לא נקבל הכנסה חודשית בכלל, כשאשר אנחנו נמצאים בקרן של נכסים, הסיכון מתפזר ואם אחד מהנכסים לא מושכר שכן מתחלף בו דייר, ההשפעה על התזרים הכולל הינה נמוכה.

בעוד שקיימות אין סוף קרנות השקעה, מה שחשוב לשאול את עצמכם לפני הכניסה להשקעה, עד כמה למנהלי הקרן יש שליטה על הנעשה בקרן. קרנות המשתמשות בחברות ניהול חיצוניות, עלולות להגיע למצב שהקרן החיצונית מפסיקה לנהל כנדרש, מעלה מחירים וכו'. כמו כן תלות באנשי מקצוע חיצוניים הינה מסוכנת שכן כיום לאחר הקורונה יש קושי לאתר בעלי מקצוע ומחירי בעלי המקצוע עלו מאוד, לכן בעלי מקצוע שהינם תחת משכורת ישירה מהחברה ידאגו לכך שיהיה פתרון מהיר וזול לכל תקלה בנכסים. כמו כן החברה יודעת להשיג את חומרי הגלם במחירים מוזלים שכן אנחנו רוכשים את החומרים במרוכז לכלל הנכסים ישירות מהסיטונאים. רווחיות זו מתגלגלת חזרה לרווחיות הקרן ומעלה את התשואה.

המונח הולסיילינג מדבר על רכישת נכסים ישירות מהבעלים ללא התערבות של מתווך וללא פרסום הנכסים בשוק. ברגע שנכס יוצא לשוק, במיוחד בשוק חם כמו בפלורידה, נוצרת מלחמת מחירים על ידי הרוכשים השונים שגורמת להעלאת מחירו של הנכס באופן משמעותי לשווי השוק וגם מעליו. ראינו בפלורידה תורים ארוכים של רוכשים שמגיעים לכל בית פתוח כדי לנסות לזכות בנכס. כמו כן השימוש במתווך אומר שיש לשלם למתווך 6 אחוזים מהעסקה – עלות לא מבוטלת כלל. ברכישה על ידי הולסיילינג אנחנו מטרגתים בעלי נכסים שרכשו את הנכס לפני שנים רבות במחיר מוזל ושיש להם רווח גדול בנכס מעלית נכס. כמו כן נחפש את אותם מוכרים שנמצאים מחוץ למדינה ושיהיו בגיל מבוגר כך שהם מאסו בתהליך הניהול המרוחק ובניהול דיירים ואנו למעשה עוזרים להם להפטר מהנכס המעיק על ידי הצעת רכישה מהירה במזומן ללא בדיקות וללא עלות התיווך והסגירה. בצורה זו אנחנו יכולים לרכוש נכסים במחירים שנעים בין 30 אחוז ל 50 אחוז מתחת למחיר השוק, מה שמעלה לנו את התשואה לקרן, מבטיח אותנו מפני משברים וירידות מחירים, וגורם לאקוויטי (שווי ההון) שלכם בקרן לעלות שכם אם אתם מחזיקים נניח 10 אחוז מקרן של מליון דולר, שרכשה נכסים ב 50 אחוז הנחה וששווים 2 מליון דולר, ה 10 אחוז שהשקעתם, שווה עכשיו 200,000 דולר במקום 100,000 דולר. 

הצוות המקומי רכש מעל 300 נכסים בשנתיים האחרונות כך שאין מצב או סיטואציה שהצוות לא היה בו- הנסיון הוא גורם מכריע. לכלל הצוות שלנו יש נסיון מצרפי של רכישת מעל 1000 נכסים ועשרות שנות נסיון. ראינו הכל וחווינו הכל. כמו כן אנחנו נמצאים ממש כאן בארצות הברית וזה מה שאנחנו עושים 24/7. אנחנו כל כך טובים במה שאנחנו עושים שאנחנו אפילו מלמדים את זה והתגובות של התלמידים מדהימות. בצוות שלנו יש גם את עורך דין אורי בר 

גיוון סוגי הנכסים, לדוגמא בנייני מולטי פמלי (בנייני דירות) ובתים פרטיים, מאפשר לנו להוריד את הסיכון שכן לכל סוג נכס יש את עקומת הביקוש שלו והעמידות שלו בתקופת משבר. בתקופות של שגשוג, ובתקופת הקורונה, בתים פרטיים היו מבוקשים ביותר שכן השוכרים שמחים שיש להם מקום מרווח להם ולמשפחה וחצר פרטית, במיוחד כשעבודה מהבית נהיתה יותר ויותר מקובלת, ורבים מהשכורים רצו חדר נוסף שישמש כמשרד. בתקופות מיתון וחוסר וודאות, דווקא נכסי המולטי פמלי הוכיחו שוב ושוב שהם הנכסים היציבים ביותר שכן בעלי בתים שאיבדו את עבודתם ואינם מסוגלים לשלם את השכירות הגבוהה יותר לבית פרטי, יעברו לדירה זולה יותר ויצמצמו הואות – וכלן דווקא בתקופות משבר השכירויות בנכסי המולטי פמלי עולות. את נכסי המולטי פמלי שלנו אנחנו רוכשים במערב התיכון של ארצות הברית באיזורי בהם הביקוש לנכסים אלו הוא הגבוהה ביותר. 

בנדל"ן יש חשיבות קריטית לתזמון – אלו שהרוויחו את הסכומים המשמעותיים ביותר, נכנסו  לשוק מוקדם לאחר המשבר של שנת 2008 בעת שהנכסים היו זולים. מאז ראינו שמחירי הנדל"ן בארצות הברית רק עלו ועלו ואף עברו את מחירי השיא שהיו לפני המשבר האחרון. כיום ישנה חשיבות מכרעת לבחירת איזור ההשקעה על ידי בדיקת נתוני ההגירה והבניה, ובנוסף להגן על ההשקעה על ידי "כרית בטחון" שנוצרת על ידי רכישה של הנכסים במחירים משמעותיים מתחת למחיר השוק, על ידי אסטרטגיית ההולסיילינג, וכך במידה והשוק יתקן נניח ב 20 אחוז, ורכשנו את הנכסים ב 50 אחוז מתחת למחיר השוק, אנחנו עדיין ברווח הוני על הנכסים האלו, והאקוויטי שלנו ושל המשקיעים נשמר. 

אינטרס משותף בהצלחת הקרן. אנחנו משקיעים 10 אחוז מסכום הקרן וכך במידה וערך הקרן יורד, אנחנו מפסידים גם כן. זאת עוד סיבה שנעשה כל שביכולתנו להגן על שווי הקרן.

המשקיעים בקרן מחזיקים באחוזים בחברת ה LLC שמחזיקה את הקרן לפי גובה השקעתם – בסך הכל 90 אחוז בעלות בחברה, כאשר היזמים מחזיקים ב 10 אחוז בעלות לפי הזכום שהיזמים השקיעו בקרן כסף חי בעצמם. כאשר ערך הנכסים עולה, או כאשר נרכשים נכסים מתחת למחיר השוק, שווי ההחזקה שלכם עולה – לדוגמא עסקה שסגרנו ב 100,000 דולר ושווה 200,000 דולר תגרום לחלק המוחזק שלכם לעלות פי שתיים בערכו. הדבר חשוב כי במידה ונגיע לפירוק הקרן ומימוש הנכסים, כל משקיע יקבל בחזרה את שווי האחוזים שלו בקרן.

התשואות בישראל נמוכות מאוד ולא מאפשרות תזרים משמעותי וזאת עקב מחירי הנדל"ן הגבוהים והשכירויות הנמוכות. כמו כן החוקים בישראל לא מעודדים החזקת נדל"ן להשקעה. בארצות הברית במדינות רבות החוקים הם לטובת הבעלים, השוק משוכלל ונגיש, בנוי להשקעה מרחוק על ידי חברות ניהול וחתימה מרוחקת, מאפשר מימון קל על ידי תחרות של עשרות אלפי בנקים וגופי מימון חוץ בנקאיים, והכל מתנהל בשפה שכולנו מכירים – אנגלית. בנוסף ארצות הברית נהנת מביקושים ערים מכל מדינות העולם עקב כך שהיא אי של יציבות מה שגורם לעליית מחירים. ראינו לדוגמא שבמלחמה האחרונה באוקראיינה, זרם כסף רב לארצות הברית מכל מדינות האיזור כולל רוסיה, אוקראיינה פולין ועוד – כסף שמחפש מקום מבטחים במדינה מערבית מתוקנת.

לקבלת פרטים נוספים על ההשקעה

אתה לא לבד

אנחנו דואגים להצלחת העסקה שלך, עם בחינה של עשרות יזמים ועסקאות

מציאת יזם אמין בשוק הנדל"ן בארצות הברית הפכה למשימה קשה, ואנו שומעים חדשות לבקרים על משקיעים שנעקצו. חברת Nadlan Invest, חברת אחות לחברת נדל"ן ולעניין, מפעילת הפורום המצליח בפייסבוק הקיים כבר מעל 7 שנים, מכירה מאות יזמים שעברו בשעריה ובוחרת בעזרת צוות האנליסטים שלנו את היזמים הטובים ביותר. היועצים והאנלסיטים של Nadlan Invest נכנסים לתמונה ומלווים משקיעים באופן אישי – עד לקבלת המפתח.

החברת הוקמה בשנת 2016 מתוך מטרה להפוך את תהליך איתור ובחינת ההשקעות ליעיל וקל ועם מזעור סיכונים באופן מקסימלי!

פורטפוליו העסקאות שירכיב את קרן הנדל"ן

להלן מספר סוגי עסקאות שרלוונטיות לכניסה לקרן הנדל"ן

תמהיל הקרן יורכב רובו מעסקאות הולסייל מתחת למחיר השוק ונכסי מולטי פמלי עם אקוויטי משמעותי אך אנחנו שומרים לעצמנו את האפשרות לגוון את הקרן בעסקאות שיעשו תזרימיות שיעשו שכל לגיוון תיק ההשקעות ויגרמו להורדת הסיכון למשקיעים

עסקאות הולסייל בפלורידה

עסקאות הולסייל בנדל"ן הינן עסקאות בהן החוזה על הבית הינו מול המוכר, כאשר ההולסיילר מוצא בעל עניין אחר שיקנה אותו ממנו במחיר אטקרקטיבי. ההולסיילר מוצא קונה במחיר גבוה יותר מאשר עם המוכר, ושומר על ההפרש כרווח. לחצו למעבר לדף המידע.

מולטי פמלי

השקעה בעסקאות מולטי פמלי עם יזם מנוסה כאשר סכום ההשקעה חוזר אליכם לאחר מספר שנים ואתם עדיין נשארים עם בבעלות בנכס להמשך קבלת תזרים מזומנים. היתרונות בהצטרפות להשקעה שכזאת הן שהיזם מנהל את העסקה מתחילתה ועד סופה והמשקיע פחות אקטיבי. לחצו למעבר לדף המידע.

עסקאות בנייה חדשה בפלורידה

עסקאות של נכסים חדשים המגיעים עם אחריות קבלן. הנכסים נמצאים באיזורים מתפתחים ברחבי פלורידה ומגיעים עם חברת ניהול שמנהלת את הנכס. כל הנכסים ברמת גימור גבוהה עם מטבח הכולל שיש גרניט, ואחריות קבלן. היתרון הגדול הוא שכל מערכות הבית חדשות - גג, חימום וכו'. לחצו למעבר לדף המידע.

עסקאות רכישה ואחזקה

רכישת נכס מניב ומוכן למגורים - Turn Key, ברמת גימור מספקת להכנסת דייר, או נכסים שדורשים שיפוץ קוסמטי. לפי סוג העסקה העסקאות יגיעו עם חסרת ניהול וצוות. לחצו למעבר לדף המידע.

לקבלת פרטים נוספים, שיחה עם יועץ לגבי הצטרפות לקרן וקבלת עדכוני השקעות, השאירו פרטים כאן

יתרונות ההשקעה שרק נדל"ן ולעניין יכולים לספק

Nadlan Invest מבית נדל"ן ולעניין בוחנת מאות יזמים ישראלים ואמריקאיים, קבלנים ובעלי מקצוע ומבצעת בשבילכם את הסינון הראשוני לבחינת העסקאות, וכך בדיוק בחרנו את גל שמוקלר

כל עסקה נבחרת בקפידה על ידי הצוות המקצועי - הפורום כולל אנליסטים שעורכים בדיקה מקיפה של העסקה ושל היזם.

נדל"ן מניב - השקעה בנכסים שמייצרים תזרים מזומנים הינה ההשקעה הנכונה ביותר בתקופת של חוסר וודאות לאחר עליות מחירים גבוהות בשוק במשך ה 15 שנים האחרונות, והקטנת הסיכון והתנודתיות על ידי שילוב בפורטפוליו הנכסים של הקרן של נכסי מולטי פמלי יציבים שהינם הנכסים שבתקופות משבר הראו עמידות שיא ותנודתיות קטנה. מה שיפה שבתקופות משבר השכירויות של נכסי המולטי פמלי דווקא עלו כיוון שבעלי בתים עברו מסינגלים לדירות כדי להפחית את גובה תשלום השכירות.v

לפורטפוליו הנכסים יתווספו מגוון נכסים בפרופילים שונים שייצרו גיוון בתיק ההשקעות וזאת בשיתוף פעולה הדוק עם צוות האנליסטים של Nadlan Invest

בטחונות ומבנה בעלות - החברה היזמית הינה בבעלות גל וליאור. לכל קרן תוקם חברת LLC לאחזקות, אחת או יותר, שתחזיק תחתיה את כל נכסי הקרן ותאגד את כל המשקיעים של הקרן. החברה היזמית משקיעה 10 אחוזים מסכום ההשקעה הכולל של חברת האחזקות. מכאן, שהחברה היזמית מחזיקה ב 10 אחוזים מחברת האחזקות ובבעלות המשקיעים 90 אחוז מחברת האחזקות. לכל משקיע ישנם אחוזים בחברת האחזקות על פי גובה אחזקתו. החברה היזמית מוגדרת כמנהלת ה - LLC לצורך ניהול המיזם.

ניהול שוטף – החברה היזמית אחראית על הניהול השוטף של כל הגורמים המעורבים בעסקה ובשטח. – יפתח חשבון בנק ייעודי לצורכי הפרוייקט לשם יועברו כל הכספים וממנו יתבצעו כל התשלומים. – דוחות ניהול מסודרים יישלחו למשקיעים אחת לשלושה חודשים.

עורך דין מלווה - עורך הדין המלווה הינו אורי בר. עורך דין ומרצה מוערך שיש מאחוריו מעל 300 עסקאות במשך 15 השנה האחרונות. אורי בעל נסיון רב בניהול קרנות נדל"ן והינו העורך דין שמייצג אתכם - המשקיעים - הוא עובד בשבילכם בתור נאמן כדי להגן עליכם ועל כספכם.

אסטרטגיית הפרוייקט – מינוף והשבחה – רכישת הנכסים במזומן מתחת למחיר השוק, אכלוס נכסים ריקים במיידי – שיפוץ הנכסים – העלאת השכירות לגובה שכירות שוק ברגע שניתן (צפי – כשנה עד שנה וחצי)

ניהול הפרוייקט – חברת הניהול וחברת השיפוצים הינם בבעלות היזם כך שאין סכנה שחברת הניהול או אנשי הצוות יעלמו או ישנו תנאים - נקודה קריטית וסופר חשובה בניהול פורטפוליו נכסים. – שליטה מלאה בעסקה - איתור, רכישה, שיפוץ, מציאת דיירים, ניהול שוטף. – היזמים הוסיפו בשנה האחרונה מעל 100 נכסים לפורטפוליו הפרטי שלהם ומעל 50 עסקאות הולסייל של הכנסת נכסים תחת חוזה ומכירת החוזים.

התזמון - לאחר 15 שנים של עלייה בשווי הנכסים בארצות הברית, ישנה חשיבות קריטית לרכישה נכונה מתחת למחיר השוק. הנכסים הקיימים בשוק מתומרים במחירי שיא, ורק משא ומתן ישיר מול המוכר, יכול להביא לסגירת עסקאות במחירים אטרקטיביים שישאירו מרווח בטחון גבוה במקרה של ירידת מחירים בשוק.

ניהול ההשקעה - ישנה חשיבות מכרעת לשליטה בכל תהליכי ההשקעה, וכאשר חברת הניהול ועובדי התחזוקה הינם בבעלותינו, הסיכון בהשקעה יורד משמעותית.

המשקיעים מקבלים תשואה מועדפת, Preferred, המשולמת בקדימות למשקיעים לפני התשלום ליזמים ובצורה רבעונית. התשואה המועדפת נקבעת לפי גובה ההשקעה של המשקיע. (ראו טבלת השקעות והטבות).

קדימות בחלוקת הרווחים - חלוקת הרווחים הינה בקדימות של 60 אחוז למשקיעים ו 40 אחוז ליזמים.

גם אנחנו היזמים משקיעים בקרן כסף חי בדיוק כמוכם כך שיש לנו Skin In The Game בדיוק כמוכם - אם הפורטפוליו יפסיד, כך גם אנחנו.

משך העסקה הינו בין 3 ל 5 שנים, כאשר בסיום העסקה עבוצע תשלום למשקיעים של יתרת התשואה לאחר מכירה או מימון מחדש של הנכסים. יש לנו שנים רבות של נסיון במימון על ידי חברת האחות שלנו Nadlan Capital Group המאתרת בשבילכם את תנאי ההלוואה הטובים ביותר מבין עשרות גופי מימון אמריקאיים תוך ליווי מלא של יועץ משכנתאות דובר עברית.

מספר משקיעים מוגבל לכל קרן - גודל הקרן הינו מליון וחצי דולר, וסכום ההשקעה המינימלי הוא של 50,000 דולר, בהתאם לטבלת רמות ההשקעה וההטבות. הקרן בנויה לגיוס של כ 16 משקיעים בלבד. (יתכנו שינויים).

תשלום תזרים בתדירות שמותאמת לרמת החברות שבחר המשקיע (לאחר תקופת רכישה וייצוב של חצי שנה מתאריך סגירת הקרן).
ישנם מסלולים שכוללים פלטפורמת ניהול אונליין לצפיה בדוחות ההשקעה.

המצטרפים למועדון ברמת חברות של סילבר, גולד ופלטינום מקבלים מעבר לשלל ההטבות שמפורטות בטבלה, גם את מנוי הפרמיום שלנו בשווי 3000 דולר לשנה הכולל הכשרת נדל"ן אישית - קורס הנדל"ן שלנו בשווי 1000 דולר מתנה, גישה ל 577 מחשבונים, דוחות איזוריים, חוזים, הסכמים, תבניות מכתבים , ספרי נדל"ן ועוד, גישה להקלטות של כל כנסי נדל"ן אקספו לדורותיהם - עשרות הרצאות בסגנון Ted של יזמים, עורכי דין, משקיעים ובעלי מקצוע נוספים על איזורי השקעה, שיפוצים, אסטרטגיות, סינגל פמלי ומולטי פמלי, נדל"ן מניב, הון מול אקווטי ועוד, וגישה לעשרות ראיונות עם מומחי נדל"ן על כל איזורי ההשקעה בארה"ב ובנוסף גישה לאינציקלופדיית הנדל"ן שלנו הכוללת עשרות אלפי ערכים על כל תחומי ההשקעה בארה"ב.
המנוי כולל בנוסף הנחה של 50 אחוז על השירותים והמוצרים שלנו - הצטרפות למסלולי הלימוד של אוניברסיטת נדל"ן ולעניין, דוחות אנליטיים לניתוח עסקאות, פרסום ברשת הפרסום שלנו, שירותים משפטיים כגון פתיחת חשבון בנק ללא טיסה, פתיחת חברות, העברות כספים ועוד.
כמו כן המנוי כולל הטבות של אלפי דולרים בעלויות מימון בארה"ב, קדימות לראש התור וקבלת הצעות מימון מחברת נדל"ן קפיטל גרופ במהירות גבוהה - החברה מבצעת בשבילכם מכרז הפוך בין 96 גופי מימון אמריקאיים בשביל שתקבלו את ההצעה הטובה ביותר, ומלווה אתכם עד קבלת המימון.

מה זה בכלל הולסיילינג? הצצה מקורס הנדל"ן שלנו

לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס

כל הסיבות ללכת על עסקאות עם Nadlan Invest..

צוות האנליסטים שלנו בוחן עסקאות ביעדים מבוקשים ומתפתחים בעלי הגירה חיובית חזקה, מקורות תעסוקה וכו'.

צוות האנליסטים בוחן מספר רב של עסקאות בעלי תשואות חיוביות בתווכים שונים לפי סוג העסקה לבחירת המשקיע.

יחס האישור שלנו עד כה הוא כ 1 ל 10 – אנחנו מעלים את היזם לבדיקה ובוחנים את היכולות שלו, ההסטוריה שלו, הנסיון שלו ועוד ורק לאחר אישור היזם אנחנו מתחילים לבחון את העסקאות שלו כדי לאתר עסקאות שעושות שכל.

אנחנו לא הגוף היזמי אלא הגוף הבודק, המשווק והמתווך לכן יש לנו כל אינטרס לשמור על המוניטין שלנו ולאשר רק יזמים שעומדים בקריטריונים שהצבנו לעצמנו.

גב חזק ונייטרלי הנמצא בצומת הדרכים של התעשייה - בחברת האחות שלנו נדל"ן ולעניין, אנחנו מראיינים ומשתפים מידע עם מאות יזמי נדל"ן - דבר המאפשר לנו גישה לעסקאות שלרוב הציבור אין גישה אליהן.

צוות האנליסטים מראיין את היזמים, בוחן דוחות כספיים, פעילות עבר, בודק לקוחות מרוצים, בעלי מקצוע, ספקים, חברות ניהול ועוד כך שיהיה לכם ראש שקט בכניסה לעסקה.

לכל משקיע יש מטרות שונות ויעדים שונים, ובחשיפה למגוון סוגי נכסים, המשקיע יוכל לבנות לעצמו סל השקעות שיקלע ליעדים ולמטרות שלו.

למה הקמנו את קרן הנדל"ן?

אז אחרי שהפכנו את עולם הקורסים על פניו והקמנו את קורס ההולסיילינג מספר אחד במדינה, מילאנו את בית ציוני אמריקה עם כנס מספר חמש של נדל"ן אקספו, שכמובן גם הוא היה סולד אאוט כמו כל קודמיו,

ואחרי שבוגרי המסלול שלנו סגרו מעל 55 עסקאות עד כה…

ולאחר בקשות ופניות רבות של הנדלניסטים של נדל"ן ולעניין

החלטנו על הקמת קרן השקעות תזרימית של נכסים מתחת למחיר השוק, שתאפשר גם לכם להנות מהשקעה במגוון נכסים שנרכשים ב 30 אחוז, 40 אחוז ולפעמים גם 50 אחוז מתחת לערכם ולתת גם לכם תשואה משמעותית על הכסף שלכם בסיכון נמוך!

תנו למומחים להשקיע את הכסף שלכם בחוכמה!
הקרן ייחודית בכך שהיא מבצעת גיוון השקעות רב איזורי ומשלבת בין נכסי סינגל פמלי בפלורידה, בירת ההגירה האמריקאית, ונכסי מולטי פמלי במערב התיכון של ארה"ב – איזור הצובר תנופה אדירה.

לקבלת פרטים נוספים על ההשקעה

היתרונות ברורים

חיסכון בזמן

אנחנו מבצעים את הבדיקות היומיומות בשבילך של עשרות הזדמנויות השקעה ומסננים את העסקאות הטובות ביותר וחוסכים ממך את זמן החיפוש, בדיקת היכולות של היזם ואנליזה של איכות העסקה.

ליווי מלא

יועץ מקצועי מטעמנו מלווה את הלקוח מרגע הפנייה ועד לסגירת העסקה.

עשרות יזמים ועסקאות בבדיקה

החברה בודקת באופן יומיומי ומוקפד עסקאות בכל שווקי הנדל"ן החמים של ארצות הברית ומשווקת את העסקאות שעברו את אישור צוות האנליסטים בלבד לפי מדד איכות קפדני.

צוות מקצועי

סיכויי ההצלחה בבחירת העסקה המוצלחת הבאה שלכם גבוהים בהרבה לעומת פנייה ישירה ליזם.

מהירות תגובה

הצוות המקצועי זמין לכל פניה ושאלה כדי לקדם את סגירת העסקה במהירות.

תנאים מעולים

קבלת מספר אפשרויות השקעה שנבדקו בקפידה על ידי הצוות המקצועי כולל תנאי העסקה ובדיקת היזם.

אחוזי הצלחה גבוהים

המנגנון שתואר לעי"ל מעלה באופן משמעותי את סיכויי הצלחת ההעסקאות שבחרתם דרכנו.

קשרים

הנסיון והידע של חברת Nadlan Invest ושל הצוות המקצועי מאפשר לנו גישה ליזמים ולעסקאות הטובות ביותר.

ועם חברת המימון שבבעלותנו התשואות רק עולות

בואו להכיר אותנו בסדרת סרטונים

לקבלת פרטים נוספים, שיחה עם יועץ לגבי הצטרפות לקרן וקבלת עדכוני השקעות, השאירו פרטים כאן

איך תהליך ההשקעה עובד?
פשוט מאוד!

7

מתקדמים לסגירת העסקה בליווי מלא שלנו

6

מענה על כל השאלות הקשורות לעסקה

5

מציגים לכם את נתוני העסקה לפרטי פרטים

4

מבצעים יחד אפיון להשקעה המתאימה לכם ביותר

3

יועץ השקעות אישי ישראלי חוזר אליך

2

השאלון עובר לצוות המקצועי שלנו

1

ממלאים שאלון – פרטים אישיים ומידע על העסקה שמעניינת אתכם

אנחנו נעזור לך לעלות שלב בהשקעות הנדל"ן שלך בארצות הברית!

השקעה בקרן נדל"ן היא ההשקעה הנכונה ביותר לצמצום סיכון

נדל"ן ולעניין מספקת את מטריית השירותים למשקיעי הנדל"ן בשוק האמריקאי - השקעות, לימודים, מימון, פתיחת חברות וחשבונות בנק, העברות כספים ועוד. אנחנו כאן כדי לעזור לכם עם שיחת ייעוץ חינם.

הצטרפות להשקעה ולמועדון ההשקעות של נדל"ן ולעניין

כשאתם נכנסים להשקעה איתנו, אתם מצטרפים למשפחה ולמועדון המשקיעים היוקרתי של נדל"ן ולעניין. 

המסלול שתבחרו יקבע לא רק את גובה התשואה שתקבלו, אלא גם את רמת השירות, תדירות הדוחות וההטבות – מטיסות לאיזור ההשקעה, סיור מודרך עם אנשי הצוות, איסוף משדה התעופה, מלונות, ארוחה מפוארת עם חברי הצוות, חופשה בדיסנילנד הקרובה (אם אתם כבר בארה"ב), לימודי נדל"ן, מימון, פרסום וכל מה שמטריית השירותים של נדל"ן ולעניין יכולה להציע למשקיע.

כשאתם משקיעים איתנו, ההשקעה היא רק ההתחלה…

סכום ההשקעה שלכם קובע לאיזה מועדון נכנסתם – ברונזה, כסף, זהב או מועדון הפלטינום היוקרתי, כאשר כל חברות כוללת הטבות שונות כמפורט בטבלה.

הקרן מוגבלת ל 1.5 מליון דולר, ובנויה לכניסה של כ – 12 משקיעים לפי תמהיל מועדון החברים שבטבלה למטה.

עקב הנחיות חוק הנצעים, לא ניתן לפרסם תשואות למשקיעים שאינם משקיעים כשירים ולכן הגדרנו בטבלת ההצטרפות שלמטה כך: 
תשואה מועדפת שנתית: %X

השלמה לתשואה שנתית בעת המכירה/מימון מחדש (בתקופת האקזיט) : %XX

חברות במועדון ההשקעות - ברונזה

badge-bronze

$50,000

5 מקומות להשקעה
%X-1 רבעוני
 • תשואה מועדפת מינוס 1 אחוזים
 • ללא כרטיס טיסה במתנה (פירוט הטבות למטה)
 • קורס הנדל"ן של נדל"ן ולעניין במתנה בשווי $1000
 • ללא מנוי פרמיום במתנה בשווי $3000
 • גישה לדוחות רבעוניים
 • שעה ייעוץ עם ליאור לוסטיג – הטבה בשווי של 250 דולר.
 • ליווי מלא לרכישת עסקאות הולסייל מאתר Nadlan Deals ללא עלות – הטבה בשווי 5000 דולר לעסקה.
 • גישה לאפליקציית הרשת החברתית שלנו הכוללת מעל 40,000 איש מכל העולם, זירת עסקאות, קורסים ומאות מומחים.
 • סך הכל שווי הטבות: $6,250
Bronze
Bronze: יש להעביר פקדון בלתי חוזר של $5000 כדי לתפוס מקום בהשקעה

הטבות המסלול


1. שעה ייעוץ עם ליאור לוסטיג – הטבה בשווי של 250 דולר.
2. גישה לקורס הנדל"ן של נדל"ן ולעניין בשווי 1000 דולר.
3. ליווי מלא לרכישת עסקאות הולסייל מאתר Nadlan Deals ללא עלות – הטבה בשווי 5000 דולר לעסקה.
4. גישה לאפליקציית הרשת החברתית שלנו הכוללת מעל 40,000 איש מכל העולם, זירת עסקאות, קורסים ומאות מומחים.

חברות במועדון ההשקעות - סילבר

silver-badge

$100,000

5 מקומות להשקעה
%X רבעוני
 • התשואה המועדפת שנקבעה
 • ללא כרטיס טיסה במתנה (פירוט הטבות למטה)
 • 50% הנחה לקורס ההולסייל - הטבה בשווי של $3500
 • כולל מנוי פרמיום במתנה בשווי $3000
 • גישה לדוחות רבעוניים
 • גישה לכל הקלטות כנסי נדל"ן אקספו לדורותיהם + כרטיס כניסה מתנה לכנס הבא בשווי של 70 דולר.
 • שעה ייעוץ עם ליאור לוסטיג או גל שמוקלר – הטבה בשווי של 250 דולר.
 • גישה לקורס הנדל"ן של נדל"ן ולעניין בשווי 1000 דולר.
 • גישה ל 577 קבצי נדל"ן הכוללים חוזים, הסכמים, מחשבונים, ספרים ועוד בשווי מאות אלפי דולרים (כל קובץ נמכר באתר בין 1000 דולר ל 2500 דולר).
 • גישה לאינציקלופדיית הנדל"ן של נדל"ן ולעניין עם עשרות אלפי ערכים בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב.
 • הנחות בליווי למימון אמריקאי עם חברת נדל"ן קפיטל גרופ – הנחות של אלפי דולרים ועבודה במתקונת VIP – הטבה בשווי של כ 5000 דולר.
 • ליווי מלא לרכישת עסקאות הולסייל מאתר Nadlan Deals ללא עלות – הטבה בשווי 5000 דולר לעסקה.
 • גישה לאפליקציית הרשת החברתית שלנו הכוללת מעל 40,000 איש מכל העולם, זירת עסקאות, קורסים ומאות מומחים.
 • גישה לראיונות עם עשרות מומחי נדל"ן בכל רחבי ארצות הברית.
 • סך הכל שווי הטבות: $21,320
Silver

Silver:

יש להעביר פקדון בלתי חוזר של $5000 כדי לתפוס מקום בהשקעה

הטבות המסלול1. מנוי פרמיום באתר
– הטבה בשווי של 3000 דולר לשנה.

2. גישה לכל הקלטות כנסי נדל"ן אקספו

לדורותיהם + כרטיס כניסה מתנה לכנס הבא בשווי של 70 דולר.

3. שעה ייעוץ עם ליאור לוסטיג או גל שמוקלר –

הטבה בשווי של 250 דולר.

4. גישה לקורס הנדל"ן של נדל"ן ולעניין

בשווי 1000 דולר.

5. גישה ל 577 קבצי נדל"ן

הכוללים חוזים, הסכמים, מחשבונים, ספרים ועוד בשווי מאות אלפי דולרים (כל קובץ נמכר באתר בין 1000 דולר ל 2500 דולר).

6. גישה לאינציקלופדיית הנדל"ן

של נדל"ן ולעניין עם עשרות אלפי ערכים בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב.7. הנחות בליווי למימון אמריקאי

עם חברת נדל"ן קפיטל גרופ – הנחות של אלפי דולרים ועבודה במתקונת VIP – הטבה בשווי של כ 5000 דולר.

8. ליווי מלא לרכישת עסקאות

הולסייל מאתר Nadlan Deals ללא עלות – הטבה בשווי 5000 דולר לעסקה.


9. גישה לאפליקציית הרשת החברתית

שלנו הכוללת מעל 40,000 איש מכל העולם, זירת עסקאות, קורסים ומאות מומחים.


10. גישה לראיונות עם עשרות מומחי נדל"ן

בכל רחבי ארצות הברית.

חברות במועדון ההשקעות - גולד

gold-badge

$250,000

1 מקום להשקעה
%X+1 רבעוני
 • תשואה מועדפת פלוס 1 אחוז
 • כרטיס טיסה במתנה + הטבות* (למטה)
 • קורס ההולסייל הבסיסי במתנה בשווי של $5000
 • כולל מנוי פרמיום במתנה בשווי $3000
 • גישה לדוחות אונליין
 • סיור עצמי לפי כתובות הנכסים.
 • גישה לכל הקלטות כנסי נדל"ן אקספו לדורותיהם + כרטיס כניסה מתנה לכנס הבא בשווי של 70 דולר.
 • שעתיים ייעוץ עם ליאור לוסטיג וגל שמוקלר – הטבה בשווי של 500 דולר.
 • כניסה לקבוצת ייעוץ סגורה בפייסבוק לניתוח עסקאות הולסיילינג – Priceless.
 • גישה לקורס הנדל"ן של נדל"ן ולעניין בשווי 1000 דולר.
 • גישה ל 577 קבצי נדל"ן הכוללים חוזים, הסכמים, מחשבונים, ספרים ועוד בשווי מאות אלפי דולרים (כל קובץ נמכר באתר בין 1000 דולר ל 2500 דולר).
 • גישה לאינציקלופדיית הנדל"ן של נדל"ן ולעניין עם עשרות אלפי ערכים בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב.
 • הנחות בליווי למימון אמריקאי עם חברת נדל"ן קפיטל גרופ – הנחות של אלפי דולרים ועבודה במתקונת VIP – הטבה בשווי של כ 5000 דולר.
 • ליווי מלא לרכישת עסקאות הולסייל מאתר Nadlan Deals ללא עלות – הטבה בשווי 5000 דולר לעסקה.
 • גישה לאפליקציית הרשת החברתית שלנו הכוללת מעל 40,000 איש מכל העולם, זירת עסקאות, קורסים ומאות מומחים.
 • גישה לראיונות עם עשרות מומחי נדל"ן בכל רחבי ארצות הברית.
 • סך הכל שווי הטבות: $28,545
Gold
platinum-badge

חברות במועדון ההשקעות - פלטינום

$500,000

1 מקום להשקעה
%X+2 רבעוני
 • תשואה מועדפת פלוס 2 אחוזים
 • כרטיס טיסה במתנה + הטבות* (למטה)
 • קורס ההולסייל המורחב במתנה בשווי של $7000
 • כולל מנוי פרמיום במתנה בשווי $3000
 • גישה לדוחות אונליין
 • מלון ל 4 ימים – הטבה בשווי עד 600 דולר.
 • סיור מודרך עם הצוות המקומי בסביבת ההשקעה ובפורטפוליו הנכסים של הקרן – Priceless.
 • ארוחה במסעדה יוקרתית עם הצוות – Priceless.
 • שובר אירוח ל 7 ימים ביחידת דיור Airbnb חמש דקות מדיסנילנד, אורלנדו בשווי 1750 דולר.
 • גישה לכל הקלטות כנסי נדל"ן אקספו לדורותיהם + כרטיס כניסה מתנה לכנס הבא בשווי של 70 דולר.
 • 5 שעות ייעוץ עם ליאור לוסטיג וגל שמוקלר – הטבה בשווי של 1250 דולר.
 • כניסה לקבוצת ייעוץ סגורה בפייסבוק לניתוח עסקאות הולסיילינג – Priceless.
 • גישה לקורס הנדל"ן של נדל"ן ולעניין בשווי 1000 דולר.
 • גישה ל 577 קבצי נדל"ן הכוללים חוזים, הסכמים, מחשבונים, ספרים ועוד בשווי מאות אלפי דולרים (כל קובץ נמכר באתר בין 1000 דולר ל 2500 דולר).
 • גישה לאינציקלופדיית הנדל"ן של נדל"ן ולעניין עם עשרות אלפי ערכים בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב.
 • הנחות בליווי למימון אמריקאי עם חברת נדל"ן קפיטל גרופ – הנחות של אלפי דולרים ועבודה במתקונת VIP – הטבה בשווי של כ 5000 דולר.
 • פתיחת חשבון בנק אמריקאי ללא טיסה – הטבה בשווי של 1000 דולר, ופתיחת חברת LLC אמריקאית ללא טיסה – הטבה בשווי של 450 דולר.
 • חבילת פרסום שנתית באתר של נדל"ן ולעניין הכולל מליוני צפיות מכל העולם בשווי של 4258 דולר.
 • גישה לאפליקציית הרשת החברתית שלנו הכוללת מעל 40,000 איש מכל העולם, זירת עסקאות, קורסים ומאות מומחים.
 • גישה לראיונות עם עשרות מומחי נדל"ן בכל רחבי ארצות הברית.
 • סך הכל שווי הטבות: $39,078
Platinum

לקבלת פרטים נוספים על ההשקעה

יש להעביר פקדון בלתי חוזר של $5000 כדי לתפוס מקום בהשקעה

הטבות המסלול


1. כרטיס טיסה מישראל לג'קסונוויל

– הטבה בשווי עד 1500 דולר.

2. סיור עצמי

לפי כתובות הנכסים.

3. גישה למערכת ניהול אונליין

לצפיה בנתוני ההשקעה 24/7.

4. מנוי פרמיום באתר
– הטבה בשווי של 3000 דולר לשנה.

5. גישה לכל הקלטות כנסי נדל"ן אקספו

לדורותיהם + כרטיס כניסה מתנה לכנס הבא בשווי של 70 דולר.

6. שעתיים ייעוץ עם ליאור לוסטיג וגל שמוקלר –

הטבה בשווי של 500 דולר.

7. כניסה לקבוצת ייעוץ סגורה בפייסבוק

לניתוח עסקאות הולסיילינג – Priceless.


8. גישה לקורס הנדל"ן של נדל"ן ולעניין

בשווי 1000 דולר.

9. גישה ל 577 קבצי נדל"ן

הכוללים חוזים, הסכמים, מחשבונים, ספרים ועוד בשווי מאות אלפי דולרים (כל קובץ נמכר באתר בין 1000 דולר ל 2500 דולר).

10. גישה לאינציקלופדיית הנדל"ן

של נדל"ן ולעניין עם עשרות אלפי ערכים בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב.


11. הנחות בליווי למימון אמריקאי

עם חברת נדל"ן קפיטל גרופ – הנחות של אלפי דולרים ועבודה במתקונת VIP – הטבה בשווי של כ 5000 דולר.

12. ליווי מלא לרכישת עסקאות

הולסייל מאתר Nadlan Deals ללא עלות – הטבה בשווי 5000 דולר לעסקה.


13. גישה לאפליקציית הרשת החברתית

שלנו הכוללת מעל 40,000 איש מכל העולם, זירת עסקאות, קורסים ומאות מומחים.


14. גישה לראיונות עם עשרות מומחי נדל"ן

בכל רחבי ארצות הברית.

יש להעביר פקדון בלתי חוזר של $5000 כדי לתפוס מקום בהשקעה

הטבות המסלול1. כרטיס טיסה מישראל לג'קסונוויל

– הטבה בשווי עד 1500 דולר.

2. מלון ל 4 ימים

– הטבה בשווי עד 600 דולר.

3. סיור מודרך

עם הצוות המקומי בסביבת ההשקעה ובפורטפוליו הנכסים של הקרן – Priceless.


4. ארוחה במסעדה יוקרתית

עם הצוות – Priceless.


5. שובר אירוח ל 7 ימים

ביחידת דיור Airbnb חמש דקות מדיסנילנד, אורלנדו בשווי 1750 דולר.


6. גישה למערכת ניהול אונליין

לצפיה בנתוני ההשקעה 24/7.


7. מנוי פרמיום באתר
– הטבה בשווי של 3000 דולר לשנה.


8. גישה לכל הקלטות כנסי נדל"ן אקספו

לדורותיהם + כרטיס כניסה מתנה לכנס הבא בשווי של 70 דולר.

9. 5 שעות ייעוץ עם ליאור לוסטיג וגל שמוקלר –

הטבה בשווי של 1250 דולר.

10. כניסה לקבוצת ייעוץ סגורה בפייסבוק

לניתוח עסקאות הולסיילינג – Priceless.


11. גישה לקורס הנדל"ן של נדל"ן ולעניין

בשווי 1000 דולר.

12. גישה ל 577 קבצי נדל"ן

הכוללים חוזים, הסכמים, מחשבונים, ספרים ועוד בשווי מאות אלפי דולרים (כל קובץ נמכר באתר בין 1000 דולר ל 2500 דולר).

13. גישה לאינציקלופדיית הנדל"ן

של נדל"ן ולעניין עם עשרות אלפי ערכים בתחום השקעות הנדל"ן בארה"ב.

14. גישה לכל מסלולי הלימוד

של אוניברסיטת הנדל"ן לדורותיה – נדל"ן מניב, פליפים, שיפוצים, מוטיבציה, מיינדסט, ביטוחים, חוזים, הסכמים, משא ומתן, חברה אמריקאית, מימון ועוד – Priceless.


15. הנחות בליווי למימון אמריקאי

עם חברת נדל"ן קפיטל גרופ – הנחות של אלפי דולרים ועבודה במתקונת VIP – הטבה בשווי של כ 5000 דולר.

16. פתיחת חשבון בנק אמריקאי

ללא טיסה – הטבה בשווי של 1000 דולר, ופתיחת חברת LLC אמריקאית ללא טיסה – הטבה בשווי של 450 דולר.

17. חבילת פרסום שנתית

באתר של נדל"ן ולעניין הכולל מליוני צפיות מכל העולם בשווי של 4258 דולר.


18. ליווי מלא לרכישת עסקאות

הולסייל מאתר Nadlan Deals ללא עלות – הטבה בשווי 5000 דולר לעסקה.


19. גישה לאפליקציית הרשת החברתית

שלנו הכוללת מעל 40,000 איש מכל העולם, זירת עסקאות, קורסים ומאות מומחים.


20. גישה לראיונות עם עשרות מומחי נדל"ן

בכל רחבי ארצות הברית.

כנס השקעות הנדל"ן הגדול במדינה - נדל"ן אקספו

מתוך הכתבה:

ליאור לוסטיג, נשוי לנירית ואבא לטום ואלה, בוגר מצטיין של שלושה תארים במחשבים ומנהל עסקים, ובעל רקע של מעל 30 שנה בטכנולוגיה ו־20 שנה בנדל"ן בישראל וארה"ב ־ מתגורר בניו יורק ומגדיר את עצמו יזם סדרתי. לאורך השנים הוא הוביל שורה ארוכה של מיזמים טכנולוגיים, בהם גם מיזמים בתחום הנדל"ן. "מאז שאני זוכר את עצמי, נדל"ן וטכנולוגיה היו העולמות שעניינו אותי. בנדל"ן התחלתי להתעסק כבר מגיל 13 – אחרי שעקבתי אחרי מסלולי הקריירה של האנשים המצליחים של התקופה, כמו ביל גייטס ודונלד טראמפ".

לאורך שנות עבודתו בפרויקטי טכנולוגיה אדירי מימדים במשרד הבטחון, כמנהל טכנולוגי במשרד עורכי דין לנדל"ן הגדול בניו יורק ובמשרד נדל"ן, ועם שני סטארטאפים שהקים ונמכרו מאחוריו ־ זיהה לוסטיג את הצורך של משקיעים זרים בפתרונות נגישים ואמינים שיסייעו בכניסה לשוק הנדל"ן האמריקאי. לצורך כך הקים את חברת "נדל"ן ולעניין", שמפעילה בין היתר את פורום "נדל"ן ולעניין" בפייסבוק, פורטל מקוון להנגשת ידע, חברה לסיוע בגיוס מימון, חברת השקעות בארצות הברית, וכן "אוניברסיטת נדל"ן ולעניין" המציעה קורסים מקצועיים.

אז איך מאתרים עסקאות מתחת למחיר השוק?

 

גל פיתח את תחום קניית הנכסים בדרך של הולסיילינג ותוך חצי שנה קנה ומכר מעל 200 עסקאות אוף מרקט במחירים נמוכים בהרבה ממחירי השוק. 

ברגע שאתה הראשון בדלת ואתה יודע ליצור קשר ראשוני טוב עם המוכר, אתה לא מתמודד עם כל השוק אלא רק עם המוכר(אולי עם עוד מספר אנשים בודדים שיצרו איתו קשר בעבר.)

אחרי שמצאת את העסקה אתה בעל הכח ואז השמיים הם הגבול.

אתה יכול לעשות לעסקה הולסיילינג, אתה יכול לקנות ולהחזיק, אתה יכול לעשות פליפ ואתה יכול למצוא אדמה ולבנות. אתה באמת יכול הכל כאשר אתה מוצא את העסקה.

את צעדיו הראשונים בתחום הנדל"ן עשה גל בחברת גינדי כמנהל מכירות.
גל בוגר תואר ראשון במנהל עסקים ומימון מאוניברסיטת הבנתחומי.
לאחר שעבד באחת מחברות הנדל"ן הגדולות בארץ ומכר פרויקטים במיליוני שקלים, החל להשקיע בנדל"ן בארה"ב.
גל ראה מספר גדול של נכסים עם הרבה מתווכים, הבין שבשוק רווי כפי שקורה בשנת 2022 קשה למצוא עסקאות אטקרטיביות. עסקאות אלו נמצאות למכירה בשוק ופתוחות בעיני כולם.
העסקה הראשונה של גל נקנתה ב 75,000 דולר כשהערך של הנכס היה גבוה בהרבה. המוכר היה מוכן להתפשר תמורת זמן ונוחות עבור מחיר זול יותר. על העסקה גל עשה ריפייננס לפי שווי של 174,000 חצי שנה אחרי. זה הביא אותו לחשוב מחוץ לקופסא ולהסתכל על נדל"ן בארה"ב בצורה שונה.
גל פיתח את תחום קניית הנכסים בדרך של הולסיילינג ותוך חצי שנה קנה ומכר מעל 50 עסקאות אוף מרקט במחירים נמוכים בהרבה ממחירי השוק.

ברגע שאתה הראשון בדלת ואתה יודע ליצור קשר ראשוני טוב עם המוכר, אתה לא מתמודד עם כל השוק אלא רק עם המוכר(אולי עם עוד מספר אנשים בודדים שיצרו איתו קשר בעבר.)
אחרי שמצאת את העסקה אתה בעל הכח ואז השמיים הם הגבול.
אתה יכול לעשות לעסקה הולסיילינג, אתה יכול לקנות ולהחזיק, אתה יכול לעשות פליפ ואתה יכול למצוא אדמה ולבנות. אתה באמת יכול הכל כאשר אתה מוצא את העסקה.

גל היום בעל חברה בשם Tlv investments llc .
חברה אותה הקים עם שני חברי ילדות שלו.

כל הנכסים בבעלות החברה נקנים בדרך "אוף מרקט". נכסים אשר לא עונים לקריטריונים של החברה עושים לה "הולסיילינג" ונמכרים לרשימת הקונים הבלעדית של החברה.

כיום החברה מחזיקה מעל 200 נכסים באיזור ג'קסונביל בצפון פלורידה.
אני פה על מנת לתת לכם את הכלים הדרושים ללמוד את עולם ה"הולסיילינג", בצורה הטובה והאפטביטית ביותר עם דוגמאות אמיתיות מהשטח. 

דוגמאות לעסקאות הולסיילינג שנסגרו על ידי החברה

לקבלת פרטים נוספים על ההשקעה

אז מי זה נדל"ן ולעניין ואיפה אנחנו משקיעים?
- הרצאה מכנס נדל"ן אקספו

יש לנו את הכלים והקשרים לעסקאות האטרקטיביות ביותר!

צוות Nadlan Invest מונה יועצי השקעות ואנליסטים בעלי ניסיון עשיר בעולם השקעות הנדל"ן, המלווים לקוחות מרגע הפנייה ועד לקבלת המפתח.

החברה עובדת בשיתוף פעולה עם עשרות יזמים, ומבצעת בתדירות גבוהה שיתופי פעולה עם יזמים וקבלנים חדשים, וזאת על מנת לאפשר לכל לקוח לקבל מספר הצעות  השקעה אטרקטיביות ולבחור את הטובה ביותר.

למה ג'קסונוויל פלורידה?

פלורידה ממוקמת במקום הראשון בארצות הברית בהגירה ועליית מחירים, והיא מתנהגת שונה מכלל ארצות הברית

רבים מהרוכשים קונים בה במזומן ולכן אין חשש למשבר משכנתאות והמחירים ממשיכים לעלות. פלורידה מושכת אליה משקיעים מכל העולם בשל מזג האוויר, הקלות המיסים והחוקים שלה לטובת בעלי הבתים

במפה שלעיל ניתן לראות את הדירוג של פלורידה כמספר אחת בעליות המחירים ובתרשים שלמטה ניתן לראות את הדירוג שלה במקום הראשון מבחינת הגירה.

לפלורידה עוברים כ 3000 איש ביום ומרביתם מהצפון הקר – ניו יורק, שיקגו וכו' וגם מהחוף המערבי כגון קליפורניה. 

להלן תרשים של ההגירה השלילית מניו יורק בשנה בעברה – ניתן לראות שעזבו את העיר ניו יורק 361,000 איש, ואת מדינת ניו יורק עזבו כ 2 מליון איש.

ג'קסונוויל ממוקמת על החוף המזרחי של פלורידה, ועוטפת את שתי גדות נהר סנט ג'ונס – הנהר הארוך ביותר בפלורידה וגם אחד משני הנהרות היחידים בצפון אמריקה שזורם צפונה במקום דרומה.

בעשר השנים האחרונות אזור המטרו של ג'קסונוויל צמח ממדים אדירים של כ 20%. נכון להיום, ישנם 1.3 מיליון אנשים החיים באזור זה ויותר ויותר אנשים ממשיכים להגר לאיזור מדי שנה. למעשה, אוכלוסיית ג'קסונוויל גדלה בהתמדה בשיעור של 2% בשנה וכוח העבודה שלה מתרחב בכפליים מהממוצע הארצי.

ישנם גורמים רבים המסבירים צמיחה זו. ראשית, ג'קסונוויל היא העיר היחידה בפלורידה בה מתגוררות ארבע חברות פורצ'ן 500. באזור יש גם מערכת בריאות ברמה עולמית, עם יותר מ -20 בתי חולים וקהילה מדעית ביולוגית הולכת וגדלה. בנוסף, 13 חברות מתוך רשימת פורבס העולמית פועלים בג'קסונוויל.

עם יוקר מחיה מתחת לממוצע הארצי, האקלים הנפלא והסביבה הידידותית לעסקים, אנו מאמינים שג'קסונוויל הוא אחד משווקי הנדל"ן הטובים ביותר במדינה.

סיבות נוספות לאהוב את ג'קסונוויל:

 • האוכלוסייה בג'קסונוויל גדלה ב 24.1% מאז שנת 2000, והיא גבוהה יותר ב 16.4% מזו של מיאמי וב 19.8% מזאת של טמפה.
 • מספר המשרות צפוי לגדול בג'קסונוויל ב 39.21% בעשר השנים הבאות.
 • הרחבת תעלת פנמה מסייעת בהבאת מקומות עבודה נוספים לנמלי אזור ג'קסונוויל, מה שעשוי להוביל לגידול  נוסף באוכלוסייה.
 • במטרו ג'קסונוויל יש מערכת בריאות ברמה עולמית עם יותר מ -20 בתי חולים וקהילה ביו-מדעית הולכת וגדלה.
 • ג'קסונוויל מציעה כיום הזדמנויות נהדרות למשקיעים ,במיוחד אלו המחפשים השקעה משתלמת, הזדמנות לתזרים מזומנים חזק ויציבות כלכלית לטווח הארוך.

  מזג אוויר : אף על פי שפלורידה ידועה כמוקד הוריקן, ג'קסונוויל נפגעה ישירות רק על ידי הוריקן פעם אחת ב -145 השנים האחרונות.

הגירה חזקה לפלורידה בכלל ולג'קסונוויל בפרט:

 

לקבלת פרטים נוספים על ההשקעה

מבנה הקרן

חברת הנכס היא מסוג שותפות – Partnership. המשקיעים משמשים שותפים לכל דבר ועניין. היזמים מנהלים את חברת הנכס, כלומר המודל הוא מודל שותפות והחברה היזמית (ליאור וגל) היא החברה שמנהלת ומחליטה. 

הקרן מבקשת לגייס את מרכיב ההשקעה שלה בעסקאות בתמורה לתשלום של תזרים שנתי מועדף (Preferred) והשלמת תשואה בעת ביצוע האקזיט לקרן. הקרן נהנת ממזומן בקופה במטרה לסגור עסקאות הולסייל מתחת למחיר השוק במהירות, כדי לאפשר יתרון תחרותי מול רוכשים חיצוניים.

 • על פי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בארה"ב, אחוז אחזקת נכסים הוא הנמוך ביותר מאז 1991 ועומד על 64%. כלומר הביקוש לדירות / יחידות בשכירות עולה.
 • שינויים בתחום התעסוקה, והגירה של עסקים ממרכזי ההערים החוצה מייצר ביקוש ל Single Family ו- Multifamily. ביקושים לביקוש בתחום המולטי פמלי, נדחפים גם על ידי אוכלוסיות שעד לאחרונה לא היו קלאסיות למוצר Multifamily כמו baby boomers ו millennials המתקשים לקבל הלוואות לרכישת נדל"ן ופונים לשוק השכירות.
 • ניתן לרכוש Multifamily מדרגת -B ו C באזורי ביקוש במחירים הנמוכים ממחירי הבנייה באזור (גם בשקלול השיפוץ / השבחה)
 • מדינות ה Mid West נהנות מהגירה חיובית, ומייצרות מקומות עבודה חדשים, וכפועל יוצא הצורך העולה במגורים. בנוסף המדינות באיזורים אלו נחשבות למדינות נוחות לעשיית עסקים.
 • השקעה ב Multifamily מדרגת -B ו C הינה בסיכון נמוכך, מאחר והביקוש להם גבוה מההיצע.

הקרן תשתמש בכספים המגוייסים לטובת השקעה במרכיב ה GP בנכסי Single Family ו – Multifamily.

 • השקעה בפלורידה ובמדינות ה Mid West. 
 • השקעה ב Single Family מתחת למחיר השוק על ידי אסטרטגיית ההולסיילינג – הגעה ישירות למוכר, ביצוע משא ומתן ורכישה ללא מתווך.
 • השקעה ב Multifamily מדרגת -B ו C מאחר והביקוש להם גבוה מההיצע.
 • איתור נכסים במחיר המשקף בשאיפה, יחד עם השיפוץ / שדרוג הנדרש מחיר הנמוך ממחיר בנייה.
 • רכישת עסקאות Off Market בעיקר.
 • תקופת ההשקעה היא לחמש שנים מתום תקופת הגיוס. 
 • ליזמים Track Record בהיקף של מאות עסקאות בשנים האחרונות.
 • קיימת קדימות בתשואה למשקיעים.
 • הקרן מבצעת חלוקת רווחים לפי מפתח מוגדר מראש עם המשקיעים.
 • מינימום השקעה של 50,000 דולר.
 • ההשקעה ל 3-5 שנים.
 • הכניסה היא ישירות לקרן, כלומר כל משקיע מקבל יחידת השתתפות בקרן לפי חלקו היחסי.
 • החזר/תשלום רבעוני למשקיעים.
 • סיום העסקה מוגדר כמכירת הנכס / חברת הנכס או מימון מחדש. 
 • כספי הגיוס משמשים את השותפות הישראלית לצורך השקעה באקוויטי (שותפות) עם היזם אשר תהיה הבעלים של חברת הנכס.
 • כספי הגיוס יצאו מחשבון העסקה רק בהתקיים התנאים שהוגדרו. ראו מצגים והסכם.

היזם יפעל לטובת אחזקתם של הנכסים כ 3-5 שנים לצורך מכירה או מימון מחדש (re-finance). מימון מחדש מלא, כלומר החזר מלא סכום הגיוס של השותפות הישראלית יחשב אקזיט תוך השלמת תשואת היעד שהוגדרה בתוכנית העסקית. 

 • משפטי – עו"ד אורי בר
 • רו"ח ותכנון מס ומבנה – רו"ח צחי לוינזון
 • סיכוני שוק; חוסר וודאות בשווקים סביב הקורונה ובכלל עשוי לייצר שינויים בהרגלי צריכה ומכאן השפעה על הביקושים שתפגע במחיר. למרות ש Multifamily הוא מוצר דפנסיבי (אנשים חייבים לגור איפשהו, והוא מספק פתרון זול ונגיש יחסית) עדיין מחירו עשוי לרדת.
 • סיכוני מאקרו; שינויים בסביבה העסקית הסביבה הרגולטורית בארה"ב כמו שינוי ריבית העלולים להשפיע על אסטרטגיית הקרן, על מחירי רכישת הנכסים / הלוואות וכו'.
 • סיכוני מטבע; חשיפה למטבע הדולר.
 • סיכוני השקעה בהון (אקוויטי) בנכס נדל"ן ממונף; החל מכך שהנכס לא יוכל לשרת את החוב ועד מחיקת קרן ההשקעה כתוצאה מחדלות פרעון.
 • ירידת ערך משמעותית במחיר הנכס. רידת ערך משמעותית במחיר הנכס. כדי למגר את הסיכון הנ"ל, בין היתר, הדגש הוא ברכישת נכס בהנחה משמעותית על השווי ההוגן שלו.
 • שותפות אמריקאית: באמצעותה היזם והשותפות הישראלית יחזיקו יחד את חברת הנכס.
 • חברת הנכס: חברה למטרת אחזקת הנכס הנירכש באמצעות המכרז.
 • יועץ העסקה: אחראי על תעדוף הנכסים וממליץ על מחירי הגג עבור הנכסים הרלוונטיים.
 • דיפוזיט: יש להעביר דמי פקדון בלתי חוזרים של 5000 דולר כדי לשמור מקום בקרן. דמי הפקדון יוחזרו בהתאם לתאנים הרשומים בהסכם, לדוגמא עם הקרן לא עמדה ביעדיה של רכישת הנכסים במסגרת הזמן שהוגדר. יש להעביר את יתרת הסכום עד לחודש ימים ממועד סגירת הקרן.
 1. שלב א'- העברת פקדון והשלמת היתרה לחשבון הנאמנות של העורך דין הישראלי.
 2. שלב ב'- בהתקיים התנאים על פי כתב הוראות העסקה, כספי הגיוס יועברו לחשבון escrow בארה"ב.
 3. שלב ג' – תקופת איתור הנכסים – לאחר חתימה על הסכם רכישה של נכס שמתעתד להכנס לקרן, יועברו כספי הגיוס ל Title company על מנת לרכוש את הנכס.
 4. שלב ד' – תשלום תשואה מועדפת – לאחר 180 יום שבהם נרכשו נכסים ובוצע להם שיפוץ, ייצוב הכנסת דייר וניהול, יחל תשלום התשואה המועדפת למשקיעים. 
 5. שלב ה' – חלוקת רווחים – בין 3 ל 5 שנים – מכירת הקרן או ביצוע של מימון מחדש (שווי LTV לפי שוק) ותשלום יתרת התשואה למשקיעים בהתאם לתוכנית העסקית.
 • דוח רבעוני ושנתי מחברת הניהול הכולל תכנון מול ביצוע ושינויים באם קיימים בנכס + תשלום רבעוני מהכנסות.
 • דוח שנתי של השותפות האמריקאית.
 • תדירות הדיווחים ופורטל הניהול נתנים בהתאם לרמת החברות אליה נכנס המשקיע.

גיוס Fund GP (היה במקור)

הקרן מבקשת לגייס את מרכיב ההשקעה שלה כמנהלת (GP) בעסקאות בתמורה לחלוקת רווחים עתידיים שלה (promote) עם המשקיעים. הקרן נהנת ממזומן בקופה ואפשרות לסגור יותר עסקאות ומהר יותר, והמשקיעים נחשפים בנוסף לרווחים כמשקיעים רגילים (LP) גם מהרווחים היזמיים.

בעסקאות נדל"ן מניב משתמשים לרוב במבנה של GP/LP:

 • GP – General Partner – השותף המנהל (מוצא את העסקאות ומנהל אותך בפועל), או היזם
 • LP- Limited Partner – שותף מוגבל (משקיעים שמביאים את רוב ההון העצמי של העסקה)

המרכיבים המרכזיים שבונים את ההון הנידרש לעסקה:

 1. חוב [לרוב בין 65%-80% אחוז מהעסקה]
 2. הון עצמי מגיוס – LP [לרוב 90% מהסכום שנותר לאחר החוב, בין 35%-20%]
 3. הון עצמי יזם – GP [לרוב ה 10% מההון שנותר]

הקרן מגייסת את השכבה השלישית, של הון ה GP / יזם. בתמורה משקיעי הקרן נהנים גם מחלק משמעותי מרווחי היזם בעסקאות. כלומר בסיכון של LP הקרן מציעה השתתפות ברווחים של ה GP

דוגמא מספרית

סוגי העסקאות של חברת Nadlan Invest

רכישה והחזקה

רכישת נכס מניב ומוכן למגורים - Turn Key, ברמת גימור מספקת להכנסת דייר, או נכסים שדורשים שיפוץ קוסמטי. לפי סוג העסקה העסקאות יגיעו עם חסרת ניהול וצוות.

עסקאות שיפוץ Fix & Flip

עסקאות לרכישת נכסים הדורשים שיפוץ לשם העלאת ערך הנכס והתאמתו למכירה או להכנס דייר. נכסים אלו לרוב ירכשו מתחת למחיר השוק לשם יצירת רווח הוני.

מולטי פמלי

רכישה של נכס מולטי פמלי בעל מספר דלתות באופן מלא על ידי משקיע אחד או על ידי קבוצות רכישה שבהן מספר משקיעים מתאגדים ורוכשים יחדיו את הנכס. היתרונות ברכישה כזאת הן שהיזם מנהל את העסקה מתחילתה ועד סופה והמשקיע פחות אקטיבי.

עסקאות הולסייל

עסקאות הולסייל בנדל"ן הינן עסקאות בהן החוזה על הבית הינו מול המוכר, כאשר ההולסיילר מוצא בעל עניין אחר שיקנה אותו ממנו במחיר אטקרקטיבי. ההולסיילר מוצא קונה במחיר גבוה יותר מאשר עם המוכר, ושומר על ההפרש כרווח.

קרקעות

עקב עליית מחירי הנדל"ן למגורים באופן פנומנלי, המסחר בקרקעות הפך ליותר ויותר פופולארי כיוון שבנייה חדשה הפכה למשתלמת הרבה יותר. בתחום הקרקעות נכוון לרכישה של קרקעות לשם עליית ערך, השבחה, מסחר בקרקעות, בנייה חדשה וכו'.

בניה חדשה

עסקאות של נכסים חדשים המגיעים עם אחריות קבלן. חשוב לזכור שבבנייה חדשה כבר בקבלת המפתח יש לך רווח הוני של שווי השוק של הנכס לעומת כמה ששילמת עליו כיד ראשונה וגם יש לך יתרון מכיוון שכל המערכות של הבית חדשות ובאחריות קבלן.

מלונות, בתי אבות ומרכזים מסחריים

רכישה והשבחה של מלונות לשם שדרוגם ושיפור הרווח התפעולי. בתי אבות לייצור הכנסה שותפת עם שולי רווח גבוהים ומרכזים מסחריים לשם שיפור התזרים והחלפת השוכרים המסחריים לשם העלאת התזרים והשווי.

שכירות קצרת טווח - AirBNB

השקעה בנכסים המיועדים לשכירות קצרת טווח, וזאת לשם קבלת תזרים עודף מהנכס, נכסים אלו ימוקמו לרוב באיזורים עם ביקושים רבים לדיירים מתחלפים כגון מרכזים תירותיים, מרכזי עסקים וכו'.

אז למה לסמוך על Nadlan Invest?

Nadlan Invest

חברת העסקאות שלנו כוללת מעל עשרה אנליסטים שכל אחד הגיע מרקע שונה ומגוון של עבודת שטח בשוק הנדל"ן האמריקאי - עבודה בחברות השקעה גדולות, רכישת עשרות נכסים, פליפים וכו'. הצוות בוחן עשרות יזמים, קבלנים וגופים ומוודא שהסטוריית היזם מספקת, שהביצועים שלו מעולים, שאיכות העבודה שלו גבוהה, וכמובן שיש ליווי לרוכש לאחר הרכישה.

Nadlan Analyst

שירות ניתוח עסקאות הנדל"ן שלנו הוא הדרך הבטוחה להצליח בהשקעת נדל"ן, שכן ההצלחה טמונה במידע שתקבל על ההשקעה. לפני שאתם רוכשים נכס מגורם שאינכם מכירים, חובה עליכם להזמין דו"ח מפורט שיפרט לכם את השווי האמיתי של הנכס, נתונים על האיזור כגון פשע, בתי ספר, מחירים של נכסים דומים, הגירה, מקורות תעסוקה ועוד.

Nadlan Financing

נדל"ן קפיטל גרופ עובדת עם עשרות גופי מימון בארה"ב ומתמחה במימון לישראלים. בקשת ההלוואה עוברת להתמחרות מול גופי המימון - דבר שמבטיח שתקבלו את התנאים הטובים ביותר. תהליך המימון מתבצע בליווי של יועץ משכנתאות דובר עברית וניתן למנף איתו עסקאות של מחלקת העסקאות שלנו ובכך להעלות את התשואה.

Nadlan University

אוניברסיטת הנדל"ן שלנו מכילה קורסים מהמקיפים בתעשייה שילמדו אתכם כיצד להשקיע בנדל"ן בארצות הברית, ותוכניות ליווי אישיות עם מנטורים מובילים שחיים ופועלים בארצות הברית ושביצעו עשרות עסקאות (תוכנית מנטורמיינד) של לימוד קבוצתי עד להצלחה! המטרה שלנו היא לתת למשקיע המתחיל את כל הכלים והידע במקום אחד מסודר.

לקוחות מספרים על העבודה עם היועצים של Nadlan Invest

לקבלת פרטים נוספים על ההשקעה

המלצות וידאו

לקבלת פרטים נוספים על ההשקעה

השקעה בארצות הברית,
חייבת ליווי מקצועי!

לפרטים נוספים פנו אלינו

פורטפוליו העסקאות שירכיב את קרן הנדל"ן