עסקאות נדל"ן נבחרות בקליבלנד, אוהיו
ליווי אישי בעסקאות נדל"ן ישירות מיזמי נדל"ן מנוסים

הכירו את הזדמנויות הנדל"ן של קליבלנד אוהיו, הישר מיזמי הנדל"ן המשתפים פעולה עם Nadlan Invest.

השוק החם של ארה"ב!

עליה שנתית עקבית של 6%-10% בדמי השכירות, צמיחה במקומות עבודה, הגירה חיובית, מגוון סוגי נכסים ומקורות תעסוקה, התחדשות עירונית ושדרוג תשתיות

לקבלת פרטים נוספים, שיחה עם יועץ ועדכון השקעות

כל הסיבות ללכת על עסקאות עם Nadlan Invest בקליבלנד

העיר קליבלנד נחשבת בארצות הברית כאחת הדוגמאות המוצלחות ביותר לעיר תעשייתית שהצליחה להמציא את עצמה מחדש. בעיר מתגוררים קרוב ל- 400 אלף איש ובכלל המטרופולין ישנם מעל שני מיליון תושבים. כיום, הנכסים בקליבלנד נסחרים במחירים נוחים ומהווים הזדמנות להשקעה יציבה ובתקציבים נמוכים יחסית לארה"ב כולה. קליבלנד היא אחת היעדים החזקים ביותר במפת הנכסים של חברת Airbnb, והגורמים לכך הם העובדה שקליבלנד יעד תיירותי אטרקטיבי עם מספר רב של מסעדות ומקומות בילוי, ביקוש גבוה לנכסים להשכרה לטווח קצר הופכים את השקעות הנדל"ן האלו להזדמנות רווחית ביותר גם כן.

1. שוק הנדל"ן בקליבלנד כיום, הוא שוק של קונים כאשר הפעילים בשוק מדווחים על עליה עקבית של בין 6%-10% בדמי השכירות וירידה ניכרת במספר הנכסים הפנויים להשכרה. השיפור במצב הכלכלי והצמיחה במקומות העבודה בעיר, מייצרים הגיר חיובית של תושבים ומעלה את הדרישה למגורים.

2. קליבלנד היא עיר מגוונת מאוד, מספר רב של שכונות ונכסים ברמות שונות של מחירים ואוכלוסייה. נוכחות חזקה של חברות Fortune 500 בעיר, תורמת לצמיחה ברמת התעסוקה, ירידה באבטלה וביקוש רב לנכסים מסחריים, משרדים ,מבנים תעשייתיים ובתים פרטיים.

3. ההשקעות המשמעותיות בהתחדשות עירונית ושדרוג תשתיות עירוניות, מעלה את רמת הפופולריות של האזור גם מבחינת מקומות בילוי וגם כאזור מגורים מתפתח. תנופת הפיתוח העיקרית ב-Down Town התרחשה בין 2010 ל-2014 עם השקעה מסיבית של למעלה מ-5 מיליארד דולר בפיתוח השקעות נדלן למגורים ותשתיות.

קליבלנד - שוק מנצח

שוק הנדל"ן בקליבלנד מראה סימני חוזקה משמעותיים ובעל יתרונות רבים

מגמת מחירי נדל"ן בקליבלנד - עלייה של 8.1% בשנה החולפת, עקב הגירה חיובית כאשר הביקוש למגורים רק עולה משנה לשנה.

מחירי הבתים החציוני בקליבלנד הוא - $61,600 - מחירים נוחים שמתאימים לכל כיס והתשואות גבוהות.

תחזית מחירי הנדל"ן בקליבלנד לשנת 2021 - עלייה נוספת של 3%.

ממוצע דמי השכירות החודשיים של בית בקליבלנד הוא - $880.

בעיר ממוקמות חברות ענק שתורמות להתפתחות העיר וגורמות לעלייה ניכרת ברמת התעסוקה בעיר.

במקרה של משבר כלכלי כמו שהיה ב2008, קליבלנד הוכיחה את עצמה כשוק יציב שלא נפגע כמעט ממשברים גדולים.

עשרות אוניברסיטאות ובתי חולים מהמתקדמים בארה"ב.

יתרונות שוק הנדל"ן של קליבלנד, אוהיו

קליבלנד בתמונות

אנחנו נעזור לך לעלות שלב בהשקעות הנדל"ן שלך בארצות הברית!

מגוון נכסים ועסקאות ברחבי ארצות הברית

פתרונות מימון מותאמים להשקעה שלך!

אתה לא לבד

אנחנו דואגים להצלחת העסקה שלך, עם בחינה של עשרות יזמים ועסקאות

מציאת יזם אמין בשוק הנדל"ן בארצות הברית הפכה למשימה קשה, ואנו שומעים חדשות לבקרים על משקיעים שנעקצו. חברת Nad lan Invest, חברת אחות לחברת נדל"ן ולעניין, מפעילת הפורום המצליח בפייסבוק הקיים כבר מעל 5 שנים, מכירה מאות יזמים שעברו בשעריה ובוחרת בעזרת צוות האנליסטים שלנו את היזמים הטובים ביותר. היועצים והאנלסיטים של Nadlan Invest נכנסים לתמונה ומלווים משקיעים באופן אישי – עד לקבלת המפתח.

החברת הוקמה בשנת 2016 מתוך מטרה להפוך את תהליך איתור ובחינת ההשקעות ליעיל וקל ועם מזעור סיכונים באופן מקסימלי!

למה דווקא איתנו

Nadlan Invest מוצאת בשבילך את ההשקעות הטובות ביותר ברחבי ארצות הברית, על ידי צוות אנליסטים מנוסה שבוחן עשרות יזמים, קבלנים ועסקאות כך שתרגישו בטוחים להכנס לעסקה!

כל עסקה נבחרת בקפידה על ידי הצוות המקצועי - הפורום כולל אנליסטים שעורכים בדיקה מקיפה של העסקה ושל היזם

מגוון נכסים בפרופילים שונים מיזמים נבחרים שעובדים בשיתוף פעולה הדוק עם צוות האנליסטים של Nadlan Invest

Nadlan Invest בוחנת מאות יזמים ישראלים ואמריקאיים, קבלנים ובעלי מקצוע ומבצעת בשבילכם את הסינון הראשוני לבחינת העסקאות

קבלת דו"ח מקצועי על העסקה מגורם שלישי בעלות מוזלת על ידי חברת האחות שלנו Nadlan Analyst

הצוות המקצועי של הפורום כולל משקיעים המנוסים בשוק האמריקאי

אפשרויות מימון לעסקה על ידי חברת האחות שלנו Nadlan Capital Group המאתרת בשבילכם את תנאי ההלוואה הטובים ביותר מבין עשרות גופי מימון אמריקאיים תוך ליווי מלא של יועץ משכנתאות דובר עברית

כל משקיע מקבל הכשרת נדל"ן אישית - קורס הנדל"ן שלנו בשווי 1000 דולר מתנה!

סרטון קצר מכנס הנדל"ן שלנו

יש לנו את הכלים והקשרים לעסקאות האטרקטיביות ביותר!

צוות Nadlan Invest מונה יועצי השקעות ואנליסטים בעלי ניסיון עשיר בעולם השקעות הנדל"ן, המלווים לקוחות מרגע הפנייה ועד לקבלת המפתח.

החברה עובדת בשיתוף פעולה עם עשרות יזמים, ומבצעת בתדירות גבוהה שיתופי פעולה עם יזמים וקבלנים חדשים, וזאת על מנת לאפשר לכל לקוח לקבל מספר הצעות  השקעה אטרקטיביות ולבחור את הטובה ביותר.

לקבלת פרטים נוספים על הפרויקטים השונים

סוגי העסקאות של חברת Nadlan Invest

רכישה והחזקה

רכישת נכס מניב ומוכן למגורים - Turn Key, ברמת גימור מספקת להכנסת דייר, או נכסים שדורשים שיפוץ קוסמטי. לפי סוג העסקה העסקאות יגיעו עם חסרת ניהול וצוות.

עסקאות שיפוץ Fix & Flip

עסקאות לרכישת נכסים הדורשים שיפוץ לשם העלאת ערך הנכס והתאמתו למכירה או להכנס דייר. נכסים אלו לרוב ירכשו מתחת למחיר השוק לשם יצירת רווח הוני.

מולטי פמלי

רכישה של נכס מולטי פמלי בעל מספר דלתות באופן מלא על ידי משקיע אחד או על ידי קבוצות רכישה שבהן מספר משקיעים מתאגדים ורוכשים יחדיו את הנכס. היתרונות ברכישה כזאת הן שהיזם מנהל את העסקה מתחילתה ועד סופה והמשקיע פחות אקטיבי.

עסקאות הולסייל

עסקאות הולסייל בנדל"ן הינן עסקאות בהן החוזה על הבית הינו מול המוכר, כאשר ההולסיילר מוצא בעל עניין אחר שיקנה אותו ממנו במחיר אטקרקטיבי. ההולסיילר מוצא קונה במחיר גבוה יותר מאשר עם המוכר, ושומר על ההפרש כרווח.

קרקעות

עקב עליית מחירי הנדל"ן למגורים באופן פנומנלי, המסחר בקרקעות הפך ליותר ויותר פופולארי כיוון שבנייה חדשה הפכה למשתלמת הרבה יותר. בתחום הקרקעות נכוון לרכישה של קרקעות לשם עליית ערך, השבחה, מסחר בקרקעות, בנייה חדשה וכו'.

בניה חדשה

עסקאות של נכסים חדשים המגיעים עם אחריות קבלן. חשוב לזכור שבבנייה חדשה כבר בקבלת המפתח יש לך רווח הוני של שווי השוק של הנכס לעומת כמה ששילמת עליו כיד ראשונה וגם יש לך יתרון מכיוון שכל המערכות של הבית חדשות ובאחריות קבלן.

מלונות, בתי אבות ומרכזים מסחריים

רכישה והשבחה של מלונות לשם שדרוגם ושיפור הרווח התפעולי. בתי אבות לייצור הכנסה שותפת עם שולי רווח גבוהים ומרכזים מסחריים לשם שיפור התזרים והחלפת השוכרים המסחריים לשם העלאת התזרים והשווי.

שכירות קצרת טווח - AirBNB

השקעה בנכסים המיועדים לשכירות קצרת טווח, וזאת לשם קבלת תזרים עודף מהנכס, נכסים אלו ימוקמו לרוב באיזורים עם ביקושים רבים לדיירים מתחלפים כגון מרכזים תירותיים, מרכזי עסקים וכו'.

היתרונות ברורים

חיסכון בזמן

אנחנו מבצעים את הבדיקות היומיומות בשבילך של עשרות הזדמנויות השקעה ומסננים את העסקאות הטובות ביותר וחוסכים ממך את זמן החיפוש, בדיקת היכולות של היזם ואנליזה של איכות העסקה.

ליווי מלא

יועץ מקצועי מטעמנו מלווה את הלקוח מרגע הפנייה ועד לסגירת העסקה.

עשרות יזמים ועסקאות בבדיקה

החברה בודקת באופן יומיומי ומוקפד עסקאות בכל שווקי הנדל"ן החמים של ארצות הברית ומשווקת את העסקאות שעברו את אישור צוות האנליסטים בלבד לפי מדד איכות קפדני.

צוות מקצועי

סיכויי ההצלחה בבחירת העסקה המוצלחת הבאה שלכם גבוהים בהרבה לעומת פנייה ישירה ליזם.

מהירות תגובה

הצוות המקצועי זמין לכל פניה ושאלה כדי לקדם את סגירת העסקה במהירות.

תנאים מעולים

קבלת מספר אפשרויות השקעה שנבדקו בקפידה על ידי הצוות המקצועי כולל תנאי העסקה ובדיקת היזם.

אחוזי הצלחה גבוהים

המנגנון שתואר לעי"ל מעלה באופן משמעותי את סיכויי הצלחת ההעסקאות שבחרתם דרכנו.

קשרים

הנסיון והידע של חברת Nadlan Invest ושל הצוות המקצועי מאפשר לנו גישה ליזמים ולעסקאות הטובות ביותר.

ועם חברת המימון שבבעלותנו התשואות רק עולות

איך זה עובד?
פשוט מאוד!

7

מתקדמים לסגירת העסקה בליווי מלא שלנו

6

מענה על כל השאלות הקשורות לעסקה

5

מציגים לכם את נתוני העסקה לפרטי פרטים

4

מבצעים יחד אפיון להשקעה המתאימה לכם ביותר

3

יועץ השקעות אישי ישראלי חוזר אליך

2

השאלון עובר לצוות המקצועי שלנו

1

ממלאים שאלון – פרטים אישיים ומידע על העסקה שמעניינת אתכם

אז למה לסמוך על Nadlan Invest?

Nadlan Invest

חברת העסקאות שלנו כוללת מעל עשרה אנליסטים שכל אחד הגיע מרקע שונה ומגוון של עבודת שטח בשוק הנדל"ן האמריקאי - עבודה בחברות השקעה גדולות, רכישת עשרות נכסים, פליפים וכו'. הצוות בוחן עשרות יזמים, קבלנים וגופים ומוודא שהסטוריית היזם מספקת, שהביצועים שלו מעולים, שאיכות העבודה שלו גבוהה, וכמובן שיש ליווי לרוכש לאחר הרכישה.

Nadlan Analyst

שירות ניתוח עסקאות הנדל"ן שלנו הוא הדרך הבטוחה להצליח בהשקעת נדל"ן, שכן ההצלחה טמונה במידע שתקבל על ההשקעה. לפני שאתם רוכשים נכס מגורם שאינכם מכירים, חובה עליכם להזמין דו"ח מפורט שיפרט לכם את השווי האמיתי של הנכס, נתונים על האיזור כגון פשע, בתי ספר, מחירים של נכסים דומים, הגירה, מקורות תעסוקה ועוד.

Nadlan Financing

נדל"ן קפיטל גרופ עובדת עם עשרות גופי מימון בארה"ב ומתמחה במימון לישראלים. בקשת ההלוואה עוברת להתמחרות מול גופי המימון - דבר שמבטיח שתקבלו את התנאים הטובים ביותר. תהליך המימון מתבצע בליווי של יועץ משכנתאות דובר עברית וניתן למנף איתו עסקאות של מחלקת העסקאות שלנו ובכך להעלות את התשואה.

Nadlan University

אוניברסיטת הנדל"ן שלנו מכילה קורסים מהמקיפים בתעשייה שילמדו אתכם כיצד להשקיע בנדל"ן בארצות הברית, ותוכניות ליווי אישיות עם מנטורים מובילים שחיים ופועלים בארצות הברית ושביצעו עשרות עסקאות (תוכנית מנטורמיינד) של לימוד קבוצתי עד להצלחה! המטרה שלנו היא לתת למשקיע המתחיל את כל הכלים והידע במקום אחד מסודר.

לקוחות מספרים על עבודה עם היועצים של Nadlan Invest

עסקה כמו שלך, חייבת ליווי מקצועי!

לפרטים נוספים פנו אלינו

עסקאות חמות נוספות

להלן מספר סוגי עסקאות שרלוונטיות כיום לרכישה

עסקאות רכישה ואחזקה בקליבלנד

רכישת נכס מניב ומוכן למגורים - Turn Key, ברמת גימור מספקת להכנסת דייר, או נכסים שדורשים שיפוץ קוסמטי. לפי סוג העסקה העסקאות יגיעו עם חסרת ניהול וצוות. לחצו למעבר לדף המידע.

עסקאות בנייה חדשה בפלורידה

עסקאות של נכסים חדשים המגיעים עם אחריות קבלן. הנכסים נמצאים באיזורים מתפתחים ברחבי פלורידה ומגיעים עם חברת ניהול שמנהלת את הנכס. כל הנכסים ברמת גימור גבוהה עם מטבח הכולל שיש גרניט, ואחריות קבלן. היתרון הגדול הוא שכל מערכות הבית חדשות - גג, חימום וכו'. לחצו למעבר לדף המידע.

מולטי פמלי

השקעה בעסקאות מולטי פמלי עם יזם מנוסה כאשר סכום ההשקעה חוזר אליכם לאחר מספר שנים ואתם עדיין נשארים עם בבעלות בנכס להמשך קבלת תזרים מזומנים. היתרונות בהצטרפות להשקעה שכזאת הן שהיזם מנהל את העסקה מתחילתה ועד סופה והמשקיע פחות אקטיבי. לחצו למעבר לדף המידע.

עסקאות הולסייל בפלורידה

עסקאות הולסייל בנדל"ן הינן עסקאות בהן החוזה על הבית הינו מול המוכר, כאשר ההולסיילר מוצא בעל עניין אחר שיקנה אותו ממנו במחיר אטקרקטיבי. ההולסיילר מוצא קונה במחיר גבוה יותר מאשר עם המוכר, ושומר על ההפרש כרווח. לחצו למעבר לדף המידע.